fbpx

Rozhovor o EMS s novopečenou maminkou

766

Naše spokojená klientka, která si k nám přišla zdokonalit postavu po porodu, vyhověla našemu přání a odpověděla nám na několik otázek. Klientka nedělá žádný jiný sport. Jen pravidelně dochází k nám na tréninky EMS. Už to bude rok, co nás vzorně navštěvuje. Přečtěte si, jaká je její motivace, co se jí nejvíce líbí, jak rychle se dostavily výsledky a mnoho dalšího.

Kdy jste začala chodit na trénink EMS? Jak často na tréninky chodíte?

Poprvé jsem EMS vyzkoušela před létem v červnu 2018. EMS se mi velmi zalíbilo především kvůli časové úspoře. Jako matka mám hodně povinností, starostí, ale také radostí, o které nechci přijít. Proto nemohu cvičení věnovat tolik času, abych dosáhla své vysněné postavy. Jenže s EMS mohu zvládat obojí. Chodím cvičit pravidelně, a to 1x týdně, jak mi bylo trenéry doporučeno. Za celou dobu cvičení jsem trénink vynechala pouze 2x. Musím říct, že jsem s výsledky spokojená, cvičení mě baví a dodává mi to motivaci pokračovat.

 

Prozradíte nám, jaká byla Vaše prvotní motivace navštívit naše EMS studio?

Po narození miminka jsem se chtěla vrátit na původní váhu, na které jsem se vždy cítila příjemně.Také se blížilo léto, takže jsem si chtěla zpevnit a vytvarovat postavu do plavek. Po porodu je břišní svalstvo velmi oslabené a ochablé, což maminky dobře vědí. S cvičením jsem začala hned, jak to bylo možné – pro mě bylo po 2 měsících po porodu. Cvičení vnímám jako chvilku pro sebe a užívám si každou minutu. Tím spíš, když vidím, že jsem našla metodu, která opravdu funguje. Motivaci získávám na každém dalším tréninku a při každém pohledu do zrcadla.

Lidé jsou na sebe často kritičtí a výsledky na sobě nevidí, vnímá je spíš jejich okolí. Zpozorovala jste Vy na sobě nějaké výsledky? 

Ano, výsledky jsem na své postavě začala pozorovat asi po 2 měsících cvičení, když se mé tělo začalo pomalu tvarovat a břišní svalstvo se zpátky zpevňovalo. V áčkofitu mi také provedli speciální měření na přístroji inbody, který slouží právě měření svalů a tuků na těle. Mé výsledky po 9 měsících cvičení byla ztráta 7,5kg na váze, a to i bez toho, abych držela drastickou dietu, nebo se výrazně omezovala v jídle, pouze jsem mírně upravila jídelníček, na kterém se cítím skvěle.

 

Můžete říct, že už jste dosáhla svých cílů v tvarování postavy nebo míříte ještě dál?

Zastávám názor, že je stále co zlepšovat. Během půl roku jsem se úpravou jídelníčku a pravidelným cvičením s EMS, dostala na svoji váhu před porodem. Můj prvnotní cíl jsem zvládla. Jenže EMS mě baví a ušetřím tím opravdu mnoho času. Nechci přestat a cítím touhu být ještě lepší. S EMS jsem zhubla, zpevnila tělo a teď EMS využiji ještě k vyrýsování svalstva. Opravdu stačí jen chtít, mít plán a dodržet ho.

 

Jaké jiné druhy pohybu jste v minulosti vyzkoušela?

Popravdě jsem v minulosti zkoušela, co se dalo. Jsem člověk, který není nikdy v klidu a má energie na rozdávání. Potřebuji se zkrátka něčím unavit. Chodila jsem na jogu, na pilates, na aerobik, jednu dobu jsem často běhala. Ráda jsem chodila do posilovny, kde jsem cvičila pod dohledem trenéra. Všechny aktivity mě bavily, ale byly časově velmi náročné. Když jsem ještě nebyla maminka, nevadilo mi to, ale teď mám starostí nad hlavu a přirozeně méně času. Jsem šťastná, že jsem našla alternativu, kterou je EMS.

Sportů jste vyzkoušela opravdu mnoho. Můžete říct, že EMS upřímně doporučujete i dalším maminkám, které se chtějí zbavit kil po porodu?

ANO, EMS doporučuji všem. Hlavně novopečeným maminkám, které mají problém s časem kvůli hlídaní a potřebuji se zaměřit na hluboké svalstvo, protože co si budeme povídat, ale nosit ty naše malé prďolky dává zádům pořádně zabrat. Takže s EMS maminky posílí záda a zároveň shodí přebytečná kila, tedy pokud současně upraví i jídelníček, jako jsem to udělala já.

 

Pozvala jste na trénink EMS nějaké své příbuzné nebo přátelé?

Dobrá otázka. Netajím se tím, že jsem z cvičení nadšená. Nerada někomu něco vnucuji, ale když přijde řeč na pohyb a hubnutí, o EMS se zmíním. Moje okolí si samozřejmě všimlo mé proměny a ptali se, jak jsem to dokázala. Kamarádky mi nevěřili, že chodím na trénink jen jednou týdně a na 20 minut. Chápu, jak to může znít, taky jsem tomu nejdřív nevěřila. Ale kdo si to nevyzkouší, tak se stejně nepřesvědčí. Vzala jsem na trénink moji mamku, která má problémy se zády – byla nadšená. A pak dvě kamarádky, které chtějí taky před létem zhubnout. Myslím, že to ale třemi lidmi nekončí.

A na závěr můžete říci, co se Vám na EMS líbí nejvíc?

Na EMS se mi toho líbí hodně, ale oproti jinému cvičení mě nejvíce zaujalo, že je možné cvičit ve dvojici, s parťákem zároveň. Když jsem začínala bylo pro mě těžké najít při cvičení motivaci vydat ze sebe maximum, tudíž mít po boku někoho, kdo mě žene vpřed byla skvělá.

 • Rubriky

 • Štítky

 • Ceník

  Nový JičínÁčkofit studio

  Frýdek MístekÁčkofit studio

  Nový Jičín
  Úvodní trénink za akční cenu 199 Kčakce končí 1.4.2023
  Rezervovat

  Permanentka na 1 měsíc4 tréninky

  V ceně první diagnostika těla na InBody a další za zvýhodněnou cenu 199,-Kč
  536 KčCelková cena 2 144 Kč
  Objednat

  Permanentka na 2 měsíce8 tréninků

  10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. Tady již budou znát pravidelné tréninkové lekce. V ceně první diagnostika těla na InBody a další za zvýhodněnou cenu 199,-Kč
  489 KčCelková cena 3 912 Kč
  Objednat

  Permanentka na 3 měsíce12 tréninků

  10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. Trénink pod dozorem trenéra. Poznáte na sobě: – úbytek nežádoucích tuků – zpevnění těla – nárůst svalové hmoty – konec bolestí zad. V ceně první diagnostika těla na InBody a další za zvýhodněnou cenu 199,-Kč
  469 KčCelková cena 5 628 Kč
  Objednat

  Permanentka na 6 měsíce24 tréninků

  10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. Nekompromisní volba k vytouženým cílům. Akční cena na diagnostiku těla za zvýhodněnou cenu 199,-Kč.
  445 KčCelková cena 10 680 Kč
  Objednat

  40 tréninkůPlatnost 12 měsíců

  10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. V ceně první diagnostika těla na InBody a další za zvýhodněnou cenu 199,-Kč
  422 KčCelková cena 16 880 Kč
  Objednat

  1 trénink

  Úvodní trénink za akční cenu 199 Kč
  640 Kč
  Objednat
  Úvodní trénink za akční cenu 199 Kčakce končí 1.4.2023
  Rezervovat
  Frýdek Místek
  Úvodní trénink za akční cenu 199,-akce končí 1.7.2024
  Rezervace
  Cvičte sami nebo s parťákem Pro jednoho, můžete cvičit 
s dalším klientem Akce Parťák
  Jste dva a šetříte

  Permanentka na 1 měsíc / PLATNOST 2 MĚSÍCE4 tréninky

  Akční cena na diagnostiku těla za zvýhodněnou cenu 199,-Kč.
  589 KčCelková cena 2 356 Kč
  Objednat
  536 KčCelková cena 2 144 Kč
  Objednat

  Permanentka na 2 měsíce / PLATNOS 3 MĚSÍCE8 tréninků

  10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. Tady již budou znát pravidelné tréninkové lekce. Akční cena na diagnostiku těla za zvýhodněnou cenu 199,-Kč.
  549 KčCelková cena 4 392 Kč
  Objednat
  489 KčCelková cena 3 912 Kč
  Objednat

  Permamentka na 3 měsíce / PLATNOST 4 MĚSÍCE12 tréninků

  10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. Trénink pod dozorem trenéra. Poznáte na sobě: – úbytek nežádoucích tuků – zpevnění těla – nárůst svalové hmoty – konec bolestí zad. Akční cena na diagnostiku těla za zvýhodněnou cenu 199,-Kč.
  519 KčCelková cena 6 228 Kč
  Objednat
  469 KčCelková cena 5 628 Kč
  Objednat

  Permanentka na 6 měsíce / PLATNOST 7 MĚSÍCŮ24 tréninků

  10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. Nekompromisní volba k vytouženým cílům. Akční cena na diagnostiku těla za zvýhodněnou cenu 199,-Kč.
  466 KčCelková cena 11 184 Kč
  Objednat
  466 KčCelková cena 11 184 Kč
  Objednat

  40 tréninkůPlatnost 12 měsíců

  10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. Akční cena na diagnostiku těla za zvýhodněnou cenu 199,-Kč.
  445 KčCelková cena 17 800 Kč
  Objednat

  1 trénink

  690 Kč
  Objednat
  Úvodní trénink za akční cenu 199,-akce končí 1.7.2024
  Rezervace