fbpx

Čím víc aktivních svalů máme a čím více jich při samotném cvičení zapojíme, tím více spálíme energie. Jelikož při cvičení s EMS Bodytec dochází k zapojení všech svalů celého těla (EMS Bodytec během 20-minutového tréninku intenzivně aktivuje 95% veškerého tělesného svalstva a rozproudí látkovou výměnu), jedná se o velice efektivní metodu pro ty, kteří neradi chodí do přecpaných posiloven a zároveň chtějí vytvarovat efektivně svou postavu. Spalování tuků probíhá dalších 5 až 6 dní po tréninku. Spousta lidí vás bude odrazovat, ale žádný EMS trénink nevyzkoušel. Nedejte se a přijďte vyzkoušet osobně. Intenzivní 20 minutový trénink EMS se vyrovná 3 hodinám aktivního tréninku v posilovně. Ideální cvičení pro všechny věkové kategorie a doporučujeme ženám po porodu.

Cvičení s EMS Bodytec posiluje hlouběji umístěné svaly, jenž napomáhají ke správnému držení těla a starají se o vzpřímenou polohu páteře. Zároveň dochází díky elektronické stimulaci k rovnoměrnému zatěžování jednotlivých zádových svalů, čím dochází k odstraňování nedostatků a vyrovnávání dysbalancí způsobených špatným držením těla. Tato metoda se již řadu let používá ve zdravotnictví.

Bez většího úsilí zpevníte zádové svalstvo a již vás nebude nikdy nebudou trápit bolesti zad.

Procvičíte 95% svalů včetně HSS /hlubokého stabilizačního systému/. Jelikož je dvojice elektrod umístěna na levé i pravé části těla, samotný impulz proběhne nejen v místech, kde máte umístěné elektrody, ale i ve všech svalech po celém těle. Snadno tak procvičíte i svaly, které se posilují pomocí izolovaných cviků velice obtížně (svaly pánevního dna, hluboké zádové svalstvo, hluboký stabilizační systém). Svaly jsou navíc zatěžovány rovnoměrně. Nedochází tak vytváření dysbalancí jako u klasického cvičení. Naopak EMS Bodytec se hojně využívá právě k odstranění různých svalových dysbalancí. Zapojení všech svalů zároveň zaručuje jak vysokou efektivitu cvičení, tak i rychlejší proces spalování kalorií, budete tak rychleji hubnout. Aktivní svaly vám zaručí větší energii a psychickou pohodu.

Nejúčinnější způsob, jak předcházet nepěkně vypadající celulitidě je zpevnit vazivové tkáně v kombinaci se systematickou redukcí tuků a tělesné hmotnosti. Právě toho snadno docílíte díky cvičení s EMS Bodytec. Pravidelný a intenzivní trénink EMS Bodytec pomáhá snižovat nadbytečný tělesný tuk, posiluje svaly, což pozitivně ovlivňuje metabolismus a zároveň zlepšuje krevní a mízní oběh a napomáhá tak předcházet vzniku pomerančové kůže (celulitidy). Nejenom, že budete současně tvarovat postavu a hubnout, ale budete se také aktivně zbavovat celulitidy.

Zatímco při klasickém cvičení, posilování či běhání dochází často k nadměrnému zatěžování šlach a kloubů, metoda EMS Bodytec váš pohybový aparát nijak nepřetěžuje. Cvičení tak probíhá zcela bezpečně a bez nežádoucích vedlejších účinků a zamezuje tak vzniku jakýchkoliv zranění, které by vás mohly vyřadit na nějaký čas ze hry. Metoda EMS Bodytec navíc šetří i váš čas. K dokonalému procvičení vám postačí trénink v trvání 20 minut. Jelikož díky elektrostimulaci svalů procvičujete téměř všechny svaly vašeho těla zároveň. To odpovídá tomu, jako kdybyste najednou odcvičili 2 hodiny 4x – 5x týdně v posilovně.

Vyberte si volný termín online a přijdte si vyzkoušet tuto revoluční metodu

Co u nás můžete v rámci našeho fitness studia vyzkoušet?

Jak to funguje?

MÁME ZA SEBOU PŘES 10 TISÍC TRÉNINKŮ, TRÉNINK JE VHODNÝ PRO VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE A NÁŠ NEJSTARŠÍ KLIENT MÁ 78 LET.

V PRŮMĚRU ZA 3 MĚSÍCE KLIENTI HUBNOU NA ÚTROBNÍM TUKU 1,5 KG MĚSÍČNĚ, ZA TŘI MĚSÍCE NÁRŮST AKTIVNÍ SVALOVÉ HMOTY 2 KG A CELKOVĚ SE VÁM ZVÝŠÍ FYZICKÁ KONDICE.

Metoda EMS (elektrická stimulace svalů) je revoluční cvičební metoda 21. století sloužící k aktivaci, posílení anebo uvolnění zatuhlých svalů. Ve zdravotnictví se tato se již dlouhodobě v medicíně při rehabilitaci a rekonvalescenci již od 50. let.  Pomocí slabých elektrických impulzů s vysokou frekvencí opakování jsou svaly aktivovány stejným principem, jako když jej přirozeně aktivuje vaše tělo.

Jelikož dochází k rychlým kontrakcím svalů, je celý trénink vysoce efektivní. V rámci EMS tréninku dokáže vaše tělo zaktivovat a uvolnit sval až 85x za sekundu. Při běžném tréninku se vám podaří sval aktivovat maximálně jednou za sekundu.

EMS Bodytec zároveň díky elektrickým impulzům umožní zaktivovat všechny svaly současně, včetně těch hlubokých, které často neumíme zapojit anebo se velice špatně procvičují. Vaše svaly jsou tak zatěžovány rovnoměrně, nedochází tak ke vzniku dysbalancí, které pak způsobují bolesti kloubů, zad apod. Nehledě na to, že nedochází k opotřebování pohybového aparátu. Bodytec se tak hodí opravdu pro každého.

Vše je naprosto bezpečné a i sami doktoři cvičení EMS vřele doporučují, stejně tak jako profesionální sportovci. EMS využívá například nejrychlejší muž planety Usain Bolt i náš olympionik David Svoboda.

EMS Bodytec trénink nevyžaduje žádných speciálních dovedností. Naši osobní trenéři vám pomohou s volbou vhodných cviků na míru s ohledem na vaši aktuální kondici a sportovní založení. Vše vám samozřejmě vysvětlí a ukáží, nemusíte se tedy bát, že byste si s něčím nevěděli rady. S EMS Bodytec se naučí během jednoho tréninku opravdu každý. Ve studiu dostanete vše potřebné: tréninkový set, ručník, pitný režim, identifikační kartu a osobního trenéra. Můžete si například odskočit z práce, nebo přijít i s prckem.

InBody

Diagnostiku provádíme na přístroji InBody. Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla – tzv. analyzátor. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30-ti sekund.  Přístroj změří a poskytne výsledky všem od 6 – 99 let. Z diagnostiky se dozvíte, jaký máte poměr svalové a tukové hmoty, jaké je rozložení tukové a svalové hmoty na těle, množství vody v těle atd. Po následné konzultaci s trenérem Vám bude doporučeno, jakou aktivitu a jak často byste měli dělat, abyste dosáhli svých cílů.

Další následná měření se ukládají, takže můžete sledovat jak se zlepšujete a konzultovat s osobním trenérem.

K zakoupené pernamentce máte diagnostiku v ceně tréninku.

Samotná diagnostika s následným tiskem a zasláním na váš email stojí 240 Kč.

Co o této metodě říkají samotní klienti?

Ceník

Nový JičínÁčkofit studio

Frýdek MístekÁčkofit studio

Nový Jičín
Úvodní trénink za akční cenu 199 Kčakce končí 1.4.2023
Rezervovat

Permanentka na 1 měsíc4 tréninky

V ceně první diagnostika těla na InBody a další za zvýhodněnou cenu 199,-Kč
536 KčCelková cena 2 144 Kč
Objednat

Permanentka na 2 měsíce8 tréninků

10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. Tady již budou znát pravidelné tréninkové lekce. V ceně první diagnostika těla na InBody a další za zvýhodněnou cenu 199,-Kč
489 KčCelková cena 3 912 Kč
Objednat

Permanentka na 3 měsíce12 tréninků

10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. Trénink pod dozorem trenéra. Poznáte na sobě: – úbytek nežádoucích tuků – zpevnění těla – nárůst svalové hmoty – konec bolestí zad. V ceně první diagnostika těla na InBody a další za zvýhodněnou cenu 199,-Kč
469 KčCelková cena 5 628 Kč
Objednat

Permanentka na 6 měsíce24 tréninků

10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. Nekompromisní volba k vytouženým cílům. Akční cena na diagnostiku těla za zvýhodněnou cenu 199,-Kč.
445 KčCelková cena 10 680 Kč
Objednat

40 tréninkůPlatnost 12 měsíců

10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. V ceně první diagnostika těla na InBody a další za zvýhodněnou cenu 199,-Kč
422 KčCelková cena 16 880 Kč
Objednat

1 trénink

Úvodní trénink za akční cenu 199 Kč
640 Kč
Objednat
Úvodní trénink za akční cenu 199 Kčakce končí 1.4.2023
Rezervovat
Frýdek Místek
Úvodní trénink za akční cenu 199,-akce končí 1.7.2024
Rezervace
Cvičte sami nebo s parťákem Pro jednoho, můžete cvičit 
s dalším klientem Akce Parťák
Jste dva a šetříte

Permanentka na 1 měsíc / PLATNOST 2 MĚSÍCE4 tréninky

Akční cena na diagnostiku těla za zvýhodněnou cenu 199,-Kč.
589 KčCelková cena 2 356 Kč
Objednat
536 KčCelková cena 2 144 Kč
Objednat

Permanentka na 2 měsíce / PLATNOS 3 MĚSÍCE8 tréninků

10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. Tady již budou znát pravidelné tréninkové lekce. Akční cena na diagnostiku těla za zvýhodněnou cenu 199,-Kč.
549 KčCelková cena 4 392 Kč
Objednat
489 KčCelková cena 3 912 Kč
Objednat

Permamentka na 3 měsíce / PLATNOST 4 MĚSÍCE12 tréninků

10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. Trénink pod dozorem trenéra. Poznáte na sobě: – úbytek nežádoucích tuků – zpevnění těla – nárůst svalové hmoty – konec bolestí zad. Akční cena na diagnostiku těla za zvýhodněnou cenu 199,-Kč.
519 KčCelková cena 6 228 Kč
Objednat
469 KčCelková cena 5 628 Kč
Objednat

Permanentka na 6 měsíce / PLATNOST 7 MĚSÍCŮ24 tréninků

10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. Nekompromisní volba k vytouženým cílům. Akční cena na diagnostiku těla za zvýhodněnou cenu 199,-Kč.
466 KčCelková cena 11 184 Kč
Objednat
466 KčCelková cena 11 184 Kč
Objednat

40 tréninkůPlatnost 12 měsíců

10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. Akční cena na diagnostiku těla za zvýhodněnou cenu 199,-Kč.
445 KčCelková cena 17 800 Kč
Objednat

1 trénink

690 Kč
Objednat
Úvodní trénink za akční cenu 199,-akce končí 1.7.2024
Rezervace