fbpx

Doporučujeme: Kvalitní čaje na zahřátí a podporu hubnutí

722

V zimním období je potřeba se zahřát, tudíž se přirozeně zvyšuje konzumace horkých nápojů. Nejoblíbenějším horkým nápojem je čaj. Pitím čaje se dá skvěle přispět k podpoře funkcí vašeho těla. Ať už chcete zhubnout, posílit imunitní systém, získat energii nebo se zbavit stresu. Zaměřili jsme se na bylinné čaje, kde má každá jedna bylina podpůrný účinek. Poradíme vám, jaké čaje pít, abyste dosáhli svého cíle. Ovšem pozor, čaje jsou považovány za doplněk stravy, pokud nedodržujete zdravý jídelníček, čaj nebude tolik účinný. Pokud máte zdravý jídelníček, můžete od čaje čekat zázraky v podobě urychlení vaší proměny.

Bylinné sypané čaje by se neměli zalévat vroucí vodou, ideální teplota zalití je 80 Celsiových stupňů. Louhovat by se pak směs měla po dobu 3 minut. Toto jsou univerzální informace, u každého čaje si přečtěte příbalovou informaci a připravujte ho, jak je uvedeno.

Tyto vybrané čajové směsi vás zaručeně zahřejí. Mimo to budou mít blahodárný účinek na vaše tělo:

Podpora hubnutí

Při snaze zhubnout dejte prostor čaji s kontryhelem. Tato bylinka vám pomůže s odstraněním přebytečně vody z těla. Pro dosažení správného efektu pijte 2 šálky čaje denně. Po dobu nejméně 2 týdnů. Pokračujte tří týdenní přestávkou a poté kúru opět zahajte. Můžete se s námi podělit o výsledek a zkušenosti.

Podpora spalování

Kopřivový čaj, který si můžete koupit v sáčcích nebo jako sypaný čaj, podporuje spalování, pomůže vám v boji proti nedokonalostem pleti a jako bonus vám pročistí krev. Kopřivový čaj si můžete připravit i sami. Stačí když si natrháte kopřivy, které po utrhnutí očistěte. Horkou vodou můžete zalít čerstvě natrhanou kopřivu a nebo je nechte usušit. Kopřivový čaj je vhodný také při detoxikaci organismu. Blahodárně působí na správné fungování ledvin.

Posílení imunity

Výrazným způsobem podporuje imunitu bylina známá pod latinským názvem echinacea. Česky se jí říká třapatka nachová. Echinacea posiluje obranyschopnost a zároveň ničí viry, bakterie a plísně. Mimo jiné vám pomůže v případě, že máte kožní problémy například akné nebo lupénku. Čajová směs s echinaceou pomůže při zánětech močových cest, které jsou v zimním období časté.

Dodání energie

Na dodání energie doporučujeme pampeliškový čaj. Tedy čaj z bylinky celým jménem smetánka lékařská. Pokud by vám pampeliškový čaj nestačil, zkuste čaj z jejího kořene. Po 14 ti denním užívání pocítíte příval energie, nebute tolik unavení a postupně nabudete životní vitalitu.

Stimulační účinek

Se změnou živosprávy a jídelníčku, se může dostavit pocit hladu. Právě proti tomuto pocitu pomůže čaj z paulinie nápojné čili guarany. A jejím dalším účinkem je stimulace organismu. Po pravidelném pití guarany se zvýši vaše odolnost vůči stresu a zároveň zvýší vaši fyzickou výkonnost.

 • Rubriky

 • Štítky

 • Ceník

  Nový JičínÁčkofit studio

  Frýdek MístekÁčkofit studio

  Nový Jičín
  Úvodní trénink za akční cenu 199 Kčakce končí 1.4.2023
  Rezervovat

  Permanentka na 1 měsíc4 tréninky

  V ceně první diagnostika těla na InBody a další za zvýhodněnou cenu 199,-Kč
  536 KčCelková cena 2 144 Kč
  Objednat

  Permanentka na 2 měsíce8 tréninků

  10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. Tady již budou znát pravidelné tréninkové lekce. V ceně první diagnostika těla na InBody a další za zvýhodněnou cenu 199,-Kč
  489 KčCelková cena 3 912 Kč
  Objednat

  Permanentka na 3 měsíce12 tréninků

  10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. Trénink pod dozorem trenéra. Poznáte na sobě: – úbytek nežádoucích tuků – zpevnění těla – nárůst svalové hmoty – konec bolestí zad. V ceně první diagnostika těla na InBody a další za zvýhodněnou cenu 199,-Kč
  469 KčCelková cena 5 628 Kč
  Objednat

  Permanentka na 6 měsíce24 tréninků

  10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. Nekompromisní volba k vytouženým cílům. Akční cena na diagnostiku těla za zvýhodněnou cenu 199,-Kč.
  445 KčCelková cena 10 680 Kč
  Objednat

  40 tréninkůPlatnost 12 měsíců

  10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. V ceně první diagnostika těla na InBody a další za zvýhodněnou cenu 199,-Kč
  422 KčCelková cena 16 880 Kč
  Objednat

  1 trénink

  Úvodní trénink za akční cenu 199 Kč
  640 Kč
  Objednat
  Úvodní trénink za akční cenu 199 Kčakce končí 1.4.2023
  Rezervovat
  Frýdek Místek
  Úvodní trénink za akční cenu 199,-akce končí 1.7.2024
  Rezervace
  Cvičte sami nebo s parťákem Pro jednoho, můžete cvičit 
s dalším klientem Akce Parťák
  Jste dva a šetříte

  Permanentka na 1 měsíc / PLATNOST 2 MĚSÍCE4 tréninky

  Akční cena na diagnostiku těla za zvýhodněnou cenu 199,-Kč.
  589 KčCelková cena 2 356 Kč
  Objednat
  536 KčCelková cena 2 144 Kč
  Objednat

  Permanentka na 2 měsíce / PLATNOS 3 MĚSÍCE8 tréninků

  10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. Tady již budou znát pravidelné tréninkové lekce. Akční cena na diagnostiku těla za zvýhodněnou cenu 199,-Kč.
  549 KčCelková cena 4 392 Kč
  Objednat
  489 KčCelková cena 3 912 Kč
  Objednat

  Permamentka na 3 měsíce / PLATNOST 4 MĚSÍCE12 tréninků

  10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. Trénink pod dozorem trenéra. Poznáte na sobě: – úbytek nežádoucích tuků – zpevnění těla – nárůst svalové hmoty – konec bolestí zad. Akční cena na diagnostiku těla za zvýhodněnou cenu 199,-Kč.
  519 KčCelková cena 6 228 Kč
  Objednat
  469 KčCelková cena 5 628 Kč
  Objednat

  Permanentka na 6 měsíce / PLATNOST 7 MĚSÍCŮ24 tréninků

  10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. Nekompromisní volba k vytouženým cílům. Akční cena na diagnostiku těla za zvýhodněnou cenu 199,-Kč.
  466 KčCelková cena 11 184 Kč
  Objednat
  466 KčCelková cena 11 184 Kč
  Objednat

  40 tréninkůPlatnost 12 měsíců

  10% sleva na nákup fitness výživy a doplňků. Akční cena na diagnostiku těla za zvýhodněnou cenu 199,-Kč.
  445 KčCelková cena 17 800 Kč
  Objednat

  1 trénink

  690 Kč
  Objednat
  Úvodní trénink za akční cenu 199,-akce končí 1.7.2024
  Rezervace